Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
Potřeby a zapojení se do KVS
                                               Chceš se nějak zapojit do KVS?

 
                                                        Vítám tě v této sekci.
 
                                                          Co bych potřeboval?
Informace o servrech
Nyní asi nejvíce potřebuji informace o servrech, které by byly příhodné pro vystavení videa. To znamená v první řadě aby na onom servru byl neomezený přenos dat, což tady není. To je nejdůležitější věc. Aby mohl mít kdokoli neomezený přístup k prohlížení videjí ev. stahování. Aby tato funkce nebyla ničím omezena. A druhá věc, aby tam byl dostatečně velký diskový prostor, alespoň min. 20 Giga a více. Pokud možno neomezený. Aby bylo možno vkládat dostatek videjí a prostor nebyl brzy zaplněn. Takové informace bych rád uvítal. Pokud se v tomto orientuješ, napiš a poděl se o své znalosti a zkušenosti.
 
Duchovní oblast
V prvé řadě modlitebníky.Bez modliteb to nejde. Pokud by ses chtěl pravidelně modlit, napiš. Budu rád, když bychom mohli vytvořit tým a mohli se modlit za tuto službu, i když se třeba neuvidíme. Někdy v budoucnu bychom mohli udělat i nějaké setkání a podobně.Může se zapojit každý, kdo má vztah s Ježíšem a má touhu se za oblast videa či TV modlit. Snad jednou tato práce přeroste třeba v TV vysílání. Můžeme tady třeba dávat náměty k modlitbám a podobně. Kdo by se zapojil, bude dostávat mejly s novinkami a podobně.Pokud se chceš jen modlit a nebýt součásti, nevadí. Je potřeba každé modlitby, pokud by ses chtěl zapojit, bude to lepší.  
 
Oblast videa a www
Pokud bys chtěl dělat něco víc, napiš také. Bude potřeba více prostoru a tedy i nejspíš jiný server a tím pádem budu potřebovat někoho, kdo může spoluvytvářet tyto www. Potřeboval bych někoho s lepším hlasem na mluvení videa a spoustu dalších věcí. Dlouho mi leží na srdci točit svědectví se zajímavými lidmi o jejich obrácení. Bylo by dobré mít i k této činnosti někoho.
 
Obast spolupráce s křesťany a sbory
Rád bych, kdyby byl nějaký sbor ochoten natočit aspoň občas nějaké kázáni a vystavit jej zde. Nebo alespoň natočit svědctví někoho.Zatím moc místa není, ale v budoucnu by to bylo určitě dobré, kdyby se dalo něco takového udělat.
 
            Budu rád, když se najde někdo odvážný a natočí své svědectví a budeme ho moci vystavit na KVS.
            Pokud znáš někoho zajímavého a rád bys ho oslovil jestli by něco nechtěl natočit, budu rád.
                                               
 
 
 
 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na PageRide.com  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek